Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio

Nuoširdžiai dėkojame visiems, parėmusiems mūsų gimnaziją. Už jūsų skirtas lėšas buvo atnaujinti gimnazijos valgyklos ir mokytojų kambario baldai, įsigyta sportinio inventoriaus, nupirktos mokyklinės spintelės.

Gerb. tėveliai, buvę moksleiviai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų gimnaziją pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą. Mokykla yra viena iš tokių remiamų organizacijų. Paskirkite savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijai ir padėkite sukurti geresnę savo vaikų aplinką mokykloje.

Specialią prašymo formą bei instrukcijas kaip ją pildyti galima gauti VMI arba interneto adresais:

FR0512 Acrobat pdf formatu pildymui ranka

Atsakymus į visus klausimus galite rasti VMI svetainėje

Jeigu Jūs nutartumėte 2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai, reikėtų užpildyti specialią formą  FR0512. Užpildytą formą reikia pristatyti į  mokesčių inspekciją.
    Tai taip pat galite atlikti Elektroninio Deklaravimo Sistemos pagalba.

Rekvizitai:
Mokyklos kodas - 190609240
 Pavadinimas - Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija
 Adresas - Metelių 7, Seirijai, Lazdijų rajono savivaldybė

Už gautas 2009-2011 metų 2 procentų  lėšas nupirktos spintelės 5- IV g klasių mokiniams. Ačiū visiems už šią paramą.