Spalio  19 dieną I a g klasės mokiniai derindami pramogas ir technologijų pamokas  aplankė Druskininkus.  Išvykos tikslas - susipažinti su profesijų pasauliu bei formuoti klasę kaip komandą. Kelionę pradėjo nuo Leipalingio progimnazijos A. Volungevičiaus kraštotyros muziejaus. Muziejininkė Laima papasakojo apie savo veiklą bei pristatė muziejų. Tai kartu ir krašto istorijos pamoka. Po įdomios istorijos pamokos vykome į Druskininkų jaunimo užimtumo centrą. Stalo žaidimų virusas „Žaidimų pandemija“ garantavo gerą nuotaiką, azartą ir teigiamas emocijas. Išvyką baigėme visi kartu žaisdami boulingą.