Apsilankymas Lazdijų krašto muziejuje

Spalio 27 d. 7 klasės mokiniai su auklėtoja V.Urbonaite apsilankė Lazdijų krašto muziejuje. Mintis čia apsilankyti kilo vykdant  gimnazijos laimėtą projektą „Gabūs vaikai – krašto istorijos puoselėtojai“.
     Šis muziejus – tai vertingiausias Lazdijų krašto švietimo, kultūros ir istorijos objektas, kuriame 1920 m. buvo perkelta Seinų  „Žiburio" gimnazija.
     Mokiniai XX a. pr. laikotarpio dvasią pajuto, lankydamiesi  „Senoje gimnazijos klasėje“, susipažindami su gausia informacija apie Lazdijų kraštą, poetę S.Nėrį.
     Seirijai dar neturi savo krašto muziejaus. Kas žino, gal šie septintokai ir bus mūsų krašto muziejaus įkūrimo pradininkai?...