2022 lapkričio 17 dieną, ketvirtadienį, gimnazijos trečiokai, jų klasės auklėtoja Ilma Bagdonienė ir socialinė pedagogė Jūratė Juodzevičienė turėjo turiningą popietę kartu su mokytojais senjorais. Vykdant jaunimo iniciatyvų projektą, buvo pasirinkta edukacinė veikla – aromatinių žvakių gamyba. Tokia veikla neįsivaizduojama be Seirijų miestelio bibliotekininkės Miglės Butkevičienės. Taigi ir šį kartą Miglė surado laiko pamokyti susirinkusius dalyvius, kaip pasigaminti artėjančių švenčių aromatu kvepiančią žvakę. Gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė dėkojo ir M.Butkevičienei, ir mokytojams senjorams už galimybę pajusti gyvenimo grožį kasdieniuose dalykuose.
     Didžiulė dovana gimnazistams buvo per bendrą veiklą ir prie arbatos puodelio kalbėtis su buvusiais mūsų gimnazijos mokytojais. Kaip įdomu buvo klausytis mokytojų pasakojimų apie jų laikų mokyklą ir mokinius, o kiek juoko sukėlė šmaikščiausi mokykliniai prisiminimai. Vienuoliktokai pripažino, kad su tokiais šauniais mokytojais senjorais būtų puiku susitikti ir dabartinėse pamokose. Džiugu, kad bendra veikla ir pokalbių temos nesunkiai sujungė skirtingų kartų žmones.

Nuotraukos Ilmos Bagdonienės ir Jūratės Juodzevičienės