Prieš gražiausias metų šventes gimnazijos susirinkimų salė pakvipo gardžia žolelių arbata. To priežastis – jau tradicija tapęs renginys ,,Direktorės arbata“. Gimnazijos direktorės Zitos Ščerbetkienės iniciatyva organizuojama popietė, kurios metu klasės auklėtojai pristato tais metais kažkuria prasme ypatingus auklėtinius, kuriuos palydi jų tėveliai arba kiti šeimos nariai. Kviesdami į šventinį renginį savo auklėtinius, klasių vadovai nebūtinai renkasi tuos, kurie puikiai mokosi ar yra aktyvūs klasės, mokyklos gyvenime. Pristatydami savo ugdytinius, auklėtojai dažnai pamini tokias savybes kaip gerumas, kuklumas, nuoširdumas, empatija, tolerantiškumas. Iš tiesų, daugeliu atvejų šie išvardinti dalykai realiame gyvenime bus svarbesni už gautus dešimtukus. Nors ir dešimtukų mokykloje reikia, nes jais vertinamos mokinių žinios.

Šiais metais į ,,Direktorės arbatą“ buvo pakviesti dvidešimt trys 1-IVg klasių mokiniai. Kiekvienam iš jų direktorė įteikė po šio renginio simbolį – žvakelę – ir papildė juos pristačiusių auklėtojų žodžius. Popietę vedė 1 klasės mokytoja Edita Navickienė. Jos ištarti žodžiai šildė visų susirinkusiųjų širdis. Po gražių kalbų ir žvakelių įteikimo vaikai, jų tėveliai bei mokytojai gėrė kvapnią žolelių arbatą ir vaišinosi gabalėliu pyrago.