Pasaulinio masto JUNIOR ACHIEVEMENT yra viena iš didžiausių pasaulyje nevyriausybinių organizacijų, skirtų spręsti pagrindines jaunų žmonių socialines ir ekonomines problemas, šviečiant ir suteikiant galimybę pakeisti jaunimo ateitį ir ekonominę sėkmę. Džiaugiamės, galėdamos pranešti, kad įsiklausant į šios organizacijos mintis pirmą kartą mūsų gimnazijos istorijoje yra įsteigta mokinių bendrovė ,,Nupūsto pūkelio teatras“. Šios iniciatyvos ėmėmės mes, II g klasės mokinės Evelina M., Silvija T., Gerda S. ir Gintarė Dz., vadovaujamos mokytojos Astos Bagdonienės. Mūsų bendrovė pamokančių pasakų motyvais kurs mini spektaklius, skirtus mažiesiems, už nedidelę kainą pasiūlys nusipirkti kokybiškų saldumynų bei suvenyrų ir visiškai nemokamai suteiks nuostabių akimirkų.
     Kviečiame Jus tik už 2.50 Eur (vieno kebabo kaina!) įsigyti mūsų bendrovės akcijų!!! Dėl jų įsigijimo kreipkitės į mokytoją Astą bei IIbg klasės mokines: Silviją, Gerdą, Eveliną, Gintarę.
      Mes startuosime gruodžio 21 d. - kalėdinio renginio metu prekiausime saldžiais gaminiais ir suvenyrais. Labai tikimės, kad Jūs palaikysite mūsų entuziazmą!

Įkurtos bendrovės narės