Vasario 27 dieną, mūsų mokyklos mokinė Evelina Sasnauskaitė ir jos mokytoja Agnė Urbonavičienė vyko į rajoninę dailės olimpiadą, kurios šių metų tema buvo „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus“. Šiais metais konkursas vyko Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje. Olimpiadoje dalyvavo  mokiniai iš Lazdijų M.Gustaičio ir Veisiejų S.Gedos gimnazijų,  Krosnos, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės, Aštrios Kirsnos, Kučiūnų, Stebulių, Šventežerio irLazdijų meno mokyklų. Evelinos darbas labai patiko komisijos nariams, užėmė pirmąją vietą ir pateko į III – ąjį etapą, kuris vyks Mažeikiuose. Linkime Evelinai sėkmės ruošiantis respublikinei  olimpiadai.