Šeštadienį, gegužės 4 dieną, mūsų mokyklos mokinė, Evelina Sasnauskaitė ir dailės mokytoja Agnė Urbonavičienė dalyvavo 25-oje respublikinėje dailės olimpiadoje, kuri šiais metais vyko Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje. Olimpiados tema buvo ,,Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus". Evelina atstovavo mūsų rajoną ir A. Žmuidzinavičiaus gimnaziją, nes rajoniniame etape užėmė pirmąją vietą. Respublikinėje olimpiadoje temą komisija visuomet pakoreguoja ir praneša dalyviams tiks po atidarymo. Tema buvo  ,,Žemaitijos aviacija". Pasirodo Mažeikiuose yra įkurtas Lietuvos aviacijos pradininko A. Griškevičiaus memorialinis muziejus.  Tema buvo tikrai netikėta ne tik Evelinai, bet ir daugeliui kitų olimpiados dalyvių, kurių šiais metais buvo 68. Komisija tokią netikėtą temą pateikė norėdama patikrinti mokinių kūrybiškumą. Užduočiai atlikti buvo skirtos trys valandos. Bet mokinė puikiai susidorojo su užduotimi ir už savo kūrybinį darbą ji buvo apdovanota trečios vietos diplomu. Pasidžiaukime, nes toks laimėjimas respublikinėje olimpiadoje tikrai yra didelis pasiekimas. Sveikinimai Evelinai!