Darom – 2019

Balandžio 19 dieną gimnazijos bendruomenė dalyvavo kasmetinėje visuotinėje akcijoje  "Darom“ ir švarino gimnazijos teritorijos bei Seirijų apylinkių viešąsias erdves. Akcija pagrįsta savanorių iniciatyva sutvarkyti aplinką, todėl tokia veikla puikus pagrindas savanorystei. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai tikrai noriai prisideda prie gamtos švarinimo, šiukšlių rinkimo. Todėl po sutrumpintų pamokų, pasiėmę Seirijų seniūnijos parūpintus šiukšlių maišus, pirštines ir pačių susikurtą gerą nuotaiką, gimnazistai su mokytojais ir kitais darbuotojais išsiruošė rinkti šiukšlių į pakeles, pamiškes, kitas viešas erdves. Pradinukai kartu su savo mokytojomis atsakingai plušo gimnazijos teritorijoje. Net pati gamta pasirūpino talkos diena – dangus buvo giedras, šildė saulutė. Tai išties puikus startas į atbundančios gamtos puoselėjimą.