Futbolas - populiarus sportinis žaidimas visame pasaulyje, o pradinių klasių moksleivių komandų futbolo turnyras „Pradinukų lyga“ yra, ko gero, smagiausios varžybos tiek vaikams, tiek aistruoliams.

Tuo įsitikino ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Balandžio 9d. dalyvavo Veisiejų S. Gedos gimnazijoje organizuotame futbolo turnyre „Pradinukų lyga“. Savo jėgas teko išbandyti su dviem varžovais - aikštės šeimininkais veisiejiečiais bei svečiais iš Kučiūnų.  Mūsų gimnazijos pradinukų komanda iškovojo antrąją vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės jais. Jie gebėjo parodyti komandinio darbo principus, demonstravo pasitikėjimą savo jėgomis. Ryškiausias lyderis šiandien buvo antrokas Arijus. Jis pelnė įvarčius savo komandai. Aktyviai palaikė ir draugai, kurie neturėjo galimybės išbėgti į aikštelę. Tačiau jų palaikymo šūksnių labai reikėjo.
  Varžybų organizatoriai pasidžiaugė gražiu „ Pradinukų lygos“ dalyvių bendravimu, nešiurkščiu, o sąžiningu žaidimu. Gebėjimu ne tik laimėti, bet ir pralaimėti.

Ši diena tapo išskirtine švente kiekvienam jos dalyviui ir aistruoliui. Apdovanoti, linksmai nusiteikę, Su „Pradinukų lygos“ devizu - Aktyviems smagu! grįžome namo.

Ačiū kūno kultūros mokytojai Astai, kuri paskatino sudalyvauti.