Vykdant projekto ,,Seirijų bendruomenės narių saviraiškos ir užimtumo stiprinimas“ veiklas gruodžio 12 dieną organizuotas edukacinis užsiėmimas su Verstaminų kaime esančio levandų ūkio savininke Loreta Zajankauskiene. 2014 metais šis ūkis įregistruotas kaip ekologinis. Anot Loretos, pradžia buvo neįprasta, ilgai neplanuota. Moteris dalyvavo seminare, kuriame buvo pristatomi kvepalai. Tada ir L.Zajankauskienei kilo mintis savo 30 arų plote auginti Lietuvai egzotiškus augalus – levandas. Apie šių Viduržemio regiono augalų auginimą, priežiūrą, kvepalų gaminimą smulkioji verslininkė ir pasakojo edukacijos dalyviams: mokiniams, mokinių tėveliams, Seirijų bendruomenės atstovams. Po paskaitos buvo organizuojama kvapų degustacija, terapija bei žaidimai, kurių metu dalyviai turėjo atpažinti įvairius aromatinius kvapus. Baigdama užsiėmimą Loreta Zajankauskienė akcentavo, kad pasiekti norimą rezultatą padeda kantrybė ir noras nepasiduoti. Bet kokia veikla reikalauja nemažų pastangų, kantrybės. Ir jeigu numosime ranka po pirmųjų nesėkmių, nesistengsime, galime ir nepatirti to jausmo, kai pradeda pildytis mūsų svajonės.