Nordplus Junior projektas

2018 m. spalio 8-12 dienomis,  pagal Nordplus Junior projekto „Istorinis, kultūrinis ir gamtinis palikimas yra tai, kuo mes didžiuojamės“ mainų programą, mūsų gimnazijoje viešėjo 18 mokinių ir dviejų mokytojų grupė iš nedidelio Latvijos miesto Cesio,  Stalbės vidurinės mokyklos, esančios vaizdingoje Gaujos nacionalinio parko teritorijoje.  Kadangi projekto tikslai ir veiklos koncentruojasi į kultūrinį, istorinį ir gamtinį šalių paveldą, įvairias kultūrines ir menines edukacijas, mokiniams buvo išties daug veiklos. Jie dalyvavo menų užsiėmimuose, lietuvių –latvių kalbų pamokoje, lankėsi mūsų kraštui svarbiose istorinėse, gamtinėse ir kultūrinėse vietose, o paskutinį vakarą surengta tautinių šokių ir žaidimų vakaronė vaikus galutinai suartino. Atsisveikinti buvo sunku, tačiau visus palaikė optimizmas ir žinojimas, kad pavasarį vėl susitiks, tik šįkart Latvijoje.