Gegužės 30 dieną septintokai, vykdydami ilgalaikį namų darbą ,,Kelias į vaikystę“, suorganizavo pradinių klasių mokiniams renginuką, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Pasiskirstę į tris sekcijas, vaikai gamino gėlių pievą, kūrė vaikystės takelį, sportavo, savo žinias išbandė viktorinoje. Vėliau visi rinkosi į gimnazijos susirinkimų salę, kurioje buvo trumpai pristatyta dienos veikla ir įteiktos padėkos bei prizai. Renginio vedėjai Karolis ir Germanas ragino mažuosius džiaugtis vaikyste, mėgautis kiekviena nerūpestinga diena. O septintokė Kamilė su pradinių klasių mergaitėmis padainavo dainą ,,Aš mažas“. Tokiu renginuku džiaugėsi ir patys organizatoriai – septintokai, ir pradinukai, kartu su savo mokytojomis choru skandavę ,,AČIŪ“.