Lapkričio 16 dieną gimnazijoje minėjome Tarptautinę Tolerancijos dieną. Šio renginio iniciatoriai – Mokinių taryba. Nors apie toleranciją daugiau kalbame prieš pat šią šventę ir jos metu, tačiau reikėtų nepamiršti, kad tolerantiškumas turėtų dominuoti mūsų kasdienybėje. Kiekvienais metais Tolerancijos dieną simbolizuoja tam tikras atributas. Šių metų simbolis – raktas. Toks pasirinkimas neatsitiktinis, juk metaforiniu raktu galime atrakinti ne tik spynas, bet ir žmonių širdis. Tad po dviejų pamokų į gimnazijos salę, papuoštą tolerancijos raktais, rinkosi mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, darbuotojai. Renginio vedėjai gimnazistai Iveta Cimakevičiūtė ir Nerijus Staniūnas, pakalbėję apie toleranciją, pakvietė pradinių klasių mokinius paskelbti draugiškiausius vaikus. Direktorės pavaduotoja ugdymui Kazimiera Gegužienė priešmokyklinukams įteikė saldžią dovanėlę, o 1-4 klasių draugiškiausiesiems po atminimo prizą. Prizai buvo įsigyti iš lėšų įgyvendinant ,,Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programą“. Draugiškiausia pirmoke išrinkta Gustė Mazurkevičiūtė, antrokai išrinko Enriką Kavaliauską, trečiokai tokią nominaciją skyrė Augustei Večkytei, o šių metų draugiškiausia ketvirtokė Karina Žiurinskaitė.

Vėliau buvo skelbiami tolerantiškiausi 5-IVg klasių moksleiviai, kuriems suvenyrus teikė gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė. Penktos klasės berniukai pristatė tolerantiškiausią bendraklasį Kajų Vaitkevičių, šeštokas Karolis kalbėjo apie jų klasės tolerantiškiausiąja Kamilę Vabalaitę, o septintokės Augustė ir Kamilė pasidalino mintimis apie tolerantiškiausią septintokę Liviją Šmatavičiūtę. Aštuntokai šią nominaciją skyrė Modestui Pavilioniui, kurį apibūdino bendraklasė Aistė Maselskaitė. Ig klasė tolerantiškiausia išrinko Gabrielę Albavičiūtę, ją pristatė klasės draugė Samanta. IIag žaismingai atsiliepė apie Inesą Sasnauskaitę, Silvija (IIbg) šiltai kalbėjo apie  bendraklasį Aldą Albavičių. IIIg tolerantiškiausiuoju išrinko Justą Juodsnukį (jį pristatė bendraklasė Evelina), o abiturientai Martynas ir Linas paskelbė, kad tokią nominaciją skiria Gyčiui Jurčiukoniui.

Šiemet buvo renkami ir ,,Tolerantiškiausias mokytojas“ bei ,,Tolerantiškiausias darbuotojas“. Rezultatus paskelbė gimnazijos prezidentė Indrė Šeštavickaitė. Tolerantiškiausia mokytoja išrinkta Ilma Bagdoniėnė, o tolerantiškiausia darbuotoja paskelbta Stasė Jonavičienė. Renginio pabaigoje kalbėjusi gimnazijos direktorė padėkojo organizatoriams ir pasidžiaugė kilnia idėja puoselėti toleranciją, pagarbą vienas kitam.