Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

Protų mūšis Lietuvių kalbos dienoms

     Kovo 9 dieną 5, 6 ir 7 klasių mokiniai buvo kviečiami pasitikrinti savo sumanumą, reakciją bei bendro išsilavinimo žinias protų mūšyje, skirtame Lietuvių kalbos dienoms. Tarpusavyje varžėsi net 9 komandos, kurioms reikėjo tinkamai užbaigti patarles arba priežodžius, remiantis apibūdinimais sudaryti žodžių grandinėles, iš nuotraukų atpažinti su kalba arba literatūra susijusias asmenybes, įvardinti cituojamų žodžių autorius, kūrinius, paaiškinti duotus terminus arba dzūkų tarmėje vartotus žodžius.
    
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad tądien sėkmė šypsojosi penktaklasių komandai – Gabijai, Miglei, Gabrielei ir Kamilei, antri – šeštaklasiai Erikas, Augustė J., Greta, Karolis ir Augustė B. Trečioji vieta atiteko  Emilijai, Indrei, Veronikai, Karoliui ir Linui (7 kl.). Nors kitų komandų surinktų taškų skaičius ir skyrėsi, bet draugiškai buvo paskelbta, kad jiems visiems atiteko ketvirtoji vieta.
    
Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais, kurie, tikėtina, dar labiau suaktyvins smegenų pusrutulių veiklą, taip reikalingą ne tik protmūšių metu.