Balandžio 13-15 dienomis, Kaune vyko Pavasario forumas - XXVI-oji Asamblėja 2018 ,,Šiandien svajonė, rytoj - tikrovė''.  Mūsų gimnaziją atstovavo MT narė Erika Ulerytė.  Forume dalyvavo moksleiviai iš Lietuvos miestų ir miestelių. Šiame renginyje jie diskutavo aktualiausiomis švietimo temomis, buvo tvirtinamos organizacijos Prezidentės ir Revizijos komisijos metinės ataskaitos. Taip pat dalyviai klausėsi paskaitų, dalyvavo diskusijoje, dirbo darbo grupėse ir ieškojo kelio svajonių įgyvendinimo link.
     Pirmąją dienos dalį  mokiniai praleido Vytauto Didžiojo universitete, kuriame vyko atidarymas. Mokinius pasveikino organizacijos Prezidentė Raminta Matulytė. Vėliau paskaitą vedė švietimo mininstrės patarėjas Arminas Varanauskas. Joje buvo pirmą kartą pristatoma Švietimo ir mokslo ministerijos planuojama ugdymo turinio pertvarka. Mokiniams ši paskaita labai patiko. Vėliau darbo grupėse moksleiviai teikė savo pasiūlymus, į kuriuos buvo atsižvelgta redaguojant dokumentą. Po ilgos darbo dienos mokiniai grįžo į miego vietą ir pavakarieniavę dalyvavo socializacijoje.
     Antroji diena mokiniams ,taip pat, buvo turininga. Iš karto po pusryčių jie vyko į Aleksandro Stulginskio universiteto didžiąją salę. Joje vyko XXVI-oji Asamblėja. Per pirmąją jos dalį buvo tvirtinami šie dokumentai: rezoliucija-  dėl ekonomikos ir verslumo pamokų, brandos atestato vertinimo keitimas.  Moksleiviai turėjo galimybę išsakyti savo nuomonę, vėliau visi balsavo ,,už'' ir ,,prieš'' dokumentus.  Daug diskusijų sukėlė ,,Vote sixteen'' (balsavimas nuo 16-os metų) pasiūlymas. Mokiniai įvairiai balsavo už šį pasiūlymą, tačiau didžioji dalis pasisakė ,,už''. Antrojoje Asamblėjos dalyje metinę ataskaitą pristatė LMS Prezidentė R. Matulytė ir Revizijos komisija. Visi dalyvavusieji patvirtino šias ataskaitas. Po produktyvios darbo dienos mokiniai vyko į Kauno RIO areną, ten jų laukė diskoteka bei įvairūs žaidimai.
     Trečiąją dieną moksleiviai klausėsi diskusijos, kurioje dalyvavo: Vadimas Zizas, MonKey Tracker prezidentas Robertas Kazbaras ir Grantas Pažėra. Pavasario forumą užbaigė itin naudingai ir įdomiai!
     ,,Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę sudalyvauti šiame renginyje, nors per šias tris dienas miegojau vos penkias valandas, tačiau įspūdžiai liks ilgam. Susiradau daug naujų draugų, sužinojau daug naudingos ir įdomios informacijos, kurią greitu metu pritaikysiu savo praktikoje.  Šios dienos prabėgo labai greitai, tačiau buvo labai produktyvios, kupinos naujų pažinčių, džiaugsmo, linksmybių. Džiaugiuosi, jog mokyklos direktorė man suteikia galimybę tobulėti, tai skatina mane nesustoti, dar labiau stengtis ir judėti pirmyn.'' Mes taip džiaugiamės, jog mūsų mokiniai visuomet pasiryžę tobulėti.