Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

     Kaip smagu, kad ketvirtadienį (05-10) penktokų klasė išvyko į ilgai lauktą ekskursiją! Šį kartą pasirinkome aplankyti Kauną. Ekskursiją pradėjome nuo Aviacijos muziejaus, kur svarbiausia buvo atsakyti į  klausimą: kodėl  skrenda lėktuvas? Na, žinoma, atsakymą į šį klausimą gavome dešimčiai su pliusu. Ir ne iš bet ko, o iš labai smagaus gido, kurio puikus humoro jausmas, įvairiausi judesiukai ir sugebėjimas kalbėti skirtingais balsais privertė ne tik juoktis, bet ir kvatoti. Taip gerai nusiteikę keliavome į „Velnių“ muziejų, kur apžiūrėjome velniukų kolekcijas, dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Pabėgimas iš muziejaus“, atlikdami įdomias ir gana sudėtingas užduotis. Galime ir pasigirti, kad abiejuose muziejuose mus pagyrė už smalsumą, drausmę ir greitą užduočių atlikimą.
     Po muziejų atsipalaidavome „Akropolyje“, žiūrėdami nuotaikingą filmą  tikrame kino teatre, su spragėsiais ir gėrimu.
     Po filmo vykome į Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, lipome laiptais į terasą, kad galėtume pasigrožėti nuostabia Kauno panorama. Nors belipdami ir pavargome, tačiau vaizdas!... Vien dėl jo buvo verta kilti aukštyn!
     Pakeliui į namus užsukome pasigėrėti Nemunu Balbieriškio atodangos apžvalgos aikštelėje.
     Kaunas ilgam paliko didelį įspūdį. Manau, kad ten lankysimės dar ne vieną kartą.

 Gabrielė Arasimavičiūtė