Birželio 7 dieną  6 klasės mokiniams vyko integruota – panoraminė lietuvių kalbos (mokyt. Ilma Bagdonienė) ir muzikos (mokyt. Daiva Kazlauskienė), dorinio ugdymo pamoka netradicinėje aplinkoje - gimnazijos psichologės Rasos Banevičienės sodyboje. Svečiuose lankėsi Šventežerio klebonas Egidijus Juravičius. Visi susėdę prie stalo kartu su psichologe aptarinėjome paauglių gyvenimą, tuos mažus žingsnelius, kaip spręsti mokiniams sudėtingus klausimus. Kunigas pasakojo apie savo praeitį, mokslus, profesiją. Vėliau mokiniai ėjo kurti laužo ir kepė zefyrus, dešreles ir bulves. Kol  kepė valgiai, galima buvo pažaisti, papiešti kreidelėmis, pasisupti ant nuostabių sūpynių. Skaniai pavalgę šeštokai buvo pakviesti susėsti lauke ir drauge padainuoti. Padainavę visi ėjo spalvinti, piešti. Skambant muzikai kai kurie mokiniai spalvino paveiksliukus, o kiti dažais tapė bendrą piešinį.

Kamilė Blaževičiūtė, 6 kl.