Ypatingai linksmos naujienos

Lapkričio 24 dieną gimnazijos švenčių aikštėje  per pertraukas būriavosi daugybė mokinių. Jie čia atėjo neatsitiktinai, o pasižiūrėti margaspalvio veterinarijos gydytojo Juozo Alensko automobilio, kurį žaismingai dekoravo gimnazijos mokinės – abiturientė Gintarė Radzivilavičiūtė, IIg klasės mokinė Evelina Sasnauskaitė, vadovaujamos dailės mokytojos Agnės Urbonavičienės. Dailininkės realizavo automobilio savininko, gimnazijos abiturientų alėjos  suoliukų iniciatoriaus Juozo Alensko idėją. Sveikiname  visas dailininkes, o gerbiamam Juozui linkime smagių kelionių pas savo pacientus, kuriems jau vien išvydus automobiliuką pasidarytų sveikiau.