Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje pirmadienio rytas prasidėjo netradiciškai. Cirko dienos proga Mokinių Tarybos nariai surengė tikrą cirko šou. Balandžio 23-ąją dieną visi SAŽG bendruomenės nariai buvo sutikti prie ,,Bilietų kasos", kurioje savanorės pardavinėjo bilietus į cirką. Kaina - 1 šypsena. Ilgųjų pertraukų metu vyko įvairūs žaidimai ir rungtys. Be to, šis neeilinis pirmadienis turėjo ,,dresscod'ą" - į mokyklą reikėjo atvykti pasipuošus cirko tematiką atitinkančia apranga. Nuo spalvų net akys ribuliavo...

Pirmadienis - užskaitytas.