Nacionalinis diktantas gimnazijoje

Kovo 2 d. lietuvių kalbos mylėtojai jau vienuoliktą kartą buvo kviečiami  rašyti Nacionalinį diktantą. Prie šios iniciatyvos tradiciškai prisijungė ir mūsų gimnazija. Džiaugiamės, kad net penkiuose kabinetuose susėdo 91 dalyvis (9 suaugusieji ir 82 mokiniai), panoręs ne tik išbandyti lietuvių kalbos gebėjimus, bet ir pasijusti gimnazijos bendruomenės ar patriotiškai nusiteikusios tautos dalimi. Rašydami Juliaus Sasnausko tekstą „Vienkartinumas“, kurį skaitė LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas, kai kurie rašantieji giliai susimąstė apie tai, kad daug kas gyvenime būna tik vienąsyk ir nepasikartoja, nors ir kaip to norėtume.
    Dėkojame mokiniams, mokytojams, gimnazijos darbuotojams ir tėvų atstovams, kad nebuvo abejingi raginimui tokiu būdu parodyti pagarbą mūsų ypatingai kalbai ir tęsti Nacionalinio diktanto rašymo tradicijas.