Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečiui paminėti  kovo 9 dieną Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje vyko mokinių žemėlapių konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“. Jau trečius metus Ugdymo plėtotės centras, uždaroji akcinė bendrovė „Hnit-Baltic“, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Kartografijos ir geoinformatikos katedra ir Lietuvos geografų draugija skelbia mokinių žemėlapių konkursą. Šių metų konkurso idėja – Lietuvos  valstybės atkūrimas 1918 m. – milžiniškas žmonių, nepabūgusių prisiimti atsakomybę už visų mūsų ateitį, laimėjimas.

Nuoširdžiausius sveikinimus norėtume skirti šio konkurso laureatėms - Monikai Zorūbaitei ir Evelinai Bračiulytei, vyriausiųjų mokinių grupėje užėmusioms II vietą.  Darbą peržiūrėti ir įvertinti galite čia: https://arcg.is/1OySu

Geografijos mokytojas Gediminas Kanapickas