Gegužės 16 dieną  mūsų gimnazijos devintokai turėjo netradicinę integruotą technologijų ir rengimo karjerai pamokų dieną, kurią padovanojo VšĮ „Investuok Lietuvoje“, o suorganizuoti padėjo įmonės projektų vadovė Agnė Gutauskaitė.

Įmonės atsiųstu autobusu mokiniai nuvažiavo į Kauną. Pagal VšĮ „Investuok Lietuvoje“ projektą “Ateities inžinieriai” mokiniai apsilankė žymioje vokiečių įmonėje „Festo“ ir oro linijų įmonėje „Ryanair“.

FESTO  Pasaulinis tiekėjas pneumatikos ir elektronikos technologijų gamybai ir procesų automatizacijai. Ekskursijos metu buvo pristatyti Festo produktai, taip pat IT bei inžinerijos skyrius ir jų veikla. Pristatymo metu buvo galima pabendrauti su darbuotojais iš IT ir inžinerijos skyrių, sužinoti jų darbo pobūdį, patirtį. Taip pat buvo galima pamatyti darbo vietas inžinerijos skyriuje.
     KAMS - Ryanair  oro linijų bendrovės techninės priežiūros ir remonto padalinys, kurio pagrindinė veikla „Boeing 737-800“ orlaivių linijinė, bazinė ir komponentų techninė priežiūra. Ekskursijos metu mokiniai buvo supažindinti su orlaivių mechanikos ir aviacijos inžinerijos profesijomis, darbo specifika ir karjeros galimybėmis.
     Abiejose įmonėse devintokai galėjo artimiau susipažinti su ten vykstančiu darbu, darbuotojais, daugiau sužinoti apie galimybes įgyti jiems artimas ir patrauklias specialybes. Tai buvo labai naudinga pamoka, visi mokiniai grįžo su šypsenomis veide ir labai motyvuoti mokytis ir siekti savo tikslų. Kai kurie iš jų tikisi, kad ateityje galbūt galės bendradarbiauti ir tapti šių įmonių dalimi.