Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

SVEIKINAME 7 KLASĖS MOKINĘ AISTĘ MASELSKAITĘ!

Sausio 26 dieną mūsų gimnazijos  6-12 klasių mokinių komanda lankėsi Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO, tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2018. Paroda ADVENTUR 2018 veikė penkiose teminėse salėse: „Atrask Pasaulį, „Pažink Lietuvą“, „Autentiška Lietuva”, „Švenčianti Lietuva”, „Poilsiauk aktyviai“, tad mokiniai galėjo susipažinti ne tik su egzotiniais pasaulio kraštais, bet giliau patyrinėti Lietuvos gražiausius kampelius, autentiškas tradicijas, papročius ir amatus.
     Taip pat mokiniai dalyvavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos ir Lietuvos valstybinio turizmo departamento organizuotame geografijos žinių konkurse „Keliauk kitaip“. Konkurse dalyvavo 841 moksleivis. Garbingą III vietą, bei organizatorių įsteigtą prizą - Kruizą po Baltijos jūrą - pelnė mūsų gimnazijos 7 klasės mokinė Aistė Maselskaitė.  Valiooooo !!!!!

Po konkurso moksleiviai dalyvavo  interaktyvioje  geografijos pamokoje, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.