Penktadienį, balandžio 27-ąją,  penktokų ir auklėtojos R.Turčinavičienės iniciatyva surengėme smagų pasibuvimą su tėvais artėjančios mamyčių dienos proga. Ko tik neprisigalvojome:  juokėmės, bendravom, šokom, vaidinom, žaidėm, tėvai patys prisiminė vaikystę. Juk kaip sakė vokiečių filosofas Nyčė: „Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti“. Taigi, mūsų tėveliai ir „išleido“ tą savo vaiką pažaisti. Šventėje dalyvavo net 25 svečiai: mamos, tėčiai, broliai, sesės ir net  močiutė! Renginys vyko gimnazijos salytėje, na, o  saldžiu pyragu ir mėtų arbata vaišinomės mokytojų kambaryje.
      Tačiau smagiausia dalis laukė vėliau.  Atsisveikinome su artimaisiais ir prasidėjo taip ilgai lauktas  vakaras ir naktis. Vakare, kai jau degė mūsų lauželis, kieme prasimanėme daugybę žaidimų, o jėgų davė pačių ant laužo keptos dešrelės ir ,,firminis" auklėtojos kompotas. Sočiai ir skaniai pavalgę kalorijas deginome naktiniu pasivaikščiojimu aplink Seirijus (nepamiršome atšvaitų ir liemenių!) Grižę į mokyklą surengėme ,,mini" šokius ir  lengvai užkandžiavome prie arbatos puodelio, kalbėdamiesi apie mus ir kartu praleistą laiką. Nepatingėjome pažaisti sporto salėje. (Ačiū kūno kultūros mokytojoms už kamuolius). Po vidurnakčio užgesinome šviesas ir susirangę savo ,,lovose" žiūrėjome filmą. Po jo palinkėjome vieni kitiems labos nakties ir užmigome. Nors miegojome nedaug, 4-5 valandas, tačiau ryte  visi jautėsi žvalūs ir laimingi - visgi mūsų išsvajota naktis mokykloje iš tiesų įvyko ir pavyko! Tik, gaila, ji praėjo labai greitai. Ryte visi kartu  papusryčiavome ir išsiskirstėme. Dar ilgai gyvensime šio mūsų pabuvimo drauge akimirkomis ir emocijomis.

5 kl. mokinė Meda Griškonytė