2018 m. vasario mėn. – 2018 m. balandžio mėn. V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus darbuotojos skelbė vaikų ir mokinių piešinių konkursą „Žilvinas ir Eglė“ . Šis piešinių konkursas buvo skirtas 11-16 metų Lietuvos vaikams ir mokiniams. Mokiniai turėjo iliustruoti Vinco Mykolaičio Putino poemos „Žilvinas ir Eglė“  pasirinktas kelias eilutes.  Šiame konkurse mūsų gimnazijos mokinė Aistė Maselskaitė tapo laureate. Į konkursą atsiųsta 127 darbai. Parodai atrinkti 70 geriausių piešinių. Jos darbas pateko tarp atrinktų parodai darbų. Paroda šiuo metu eksponuojama V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus patalpose. Muziejaus direktorė  šią parodą planuoja eksponuoti keliose Vilniaus miesto kavinėse ir galerijose. Pasigrožėkite Aistės piešiniu.

Všį Inovacijų biuras gegužės mėnesį skelbė konkursą  „Nupiešk Lietuvą“. Jame galėjo dalyvauti 8-12 klasių moksleiviai iš visų Lietuvos mokyklų. Keletas mūsų gimnazijos mokinių dalyvavo šiame konkurse. Visų dalyvių piešiniai buvo patalpinti socialiniame tinkle Facebook. Organizatoriai nutarė apdovanoti du nugalėtojus. Vieną laureatą rinko organizatorių skirta komisija, kitą - facebook lankytojai. Pauliaus Bundzos darbas surinko daugiausiai facebookʼo  lankytojų balsų ir tapo nugalėtoju, bei sulaukė daug pagyrų iš organizatorių.

Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kovo mėnesį skelbė konkursą „Kas yra visuomenės sveikata?“ Konkurse galėjo dalyvauti  Lazdijų Motiejaus Gustaičio, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų 10-11klasių mokiniai. Iš mūsų gimnazijos konkurse dalyvavo 5 mokiniai. Organizatoriai išrinko tris laureatus, viena iš jų tapo mūsų gimnazijos II g. kl. mokinė Gabija Griškonytė.