Š.m. gruodžio 1-oji diena neeilinė ne tik tuo, jog prabudus radome krūvą sniego ir į mūsų duris pasibeldė žiema. Ši diena septyniems Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokiniams ypatinga tuo, jog jie turėjo galimybę sudalyvauti aukšto lygio konferencijoje Prienuose. Konferencijos tikslas - supažindinti jaunuosius žurnalistus su tikrąją šios profesijos puse, panagrinėti ją iš arčiau, įgyti daug naujos patirties ir, be abejo, susipažinti su naujais bendraminčiais. Mokiniai gavo ne tik teorinių žinių, tačiau jiems buvo mestas iššūkis - per valandą sumaketuoti naują, šviežią laikraščio puslapį. Visi dalyvavusieji Prienus paliko plačiai besišypsodami, kaip to išmokė žurnalistė, lektorė Lidija Laurinčiukienė, su naujomis idėjomis mokyklos laikraščiui, įgyta patirtimi ir, žinoma, su dovanomis.