Šeimų diena

Gegužės 18 dieną mokinių taryba ir tėvelių klubas organizavo šeimų dieną. Mokiniai su šeimomis buvo kviečiami į Metelių regioninį parką. Renginys prasidėjo direktorės pavaduotojos Kazimieros Gegužienės ir gimnazijos prezidentės Indrės Šeštavickaitės sveikinimu. Visi dalyvavusieji buvo pakviesti sustoti ratu ir padainuoti gerai žinomą dainą „Mūsų dienos kaip šventė“.  Buvo daug įvairių užsiėmimų: žygis iki Metelių apžvalgos bokšto, orientacinis žygis ir užsiėmimai mažiesiems. Sugrįžę po užsiėmimų ant laužo kepėme dešreles, zefyrus, virėme arbatą. Pasistiprinę ėjome žaisti tinklinio ir kitų įvairių žaidimų. Laikas praėjo labai greitai, bet buvo tikrai labai smagu!  Džiugu, kad šeimų dienoje dalyvavo ir patys mažiausieji – darželinukai su savo tėveliais bei auklėtojomis.

Kamilė Blaževičiūtė, 6 kl.