Lapkričio 14 dieną I-IVg klasių mokiniams literatūros pamoką vedė poetas, 2005 m. Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Aidas Marčėnas. Meditacinę lyriką kuriantis autorius savitu stiliumi kalbėjo apie bendrąsias poezijos temas ir konkrečiai paties kuriamą gyvenimo prasmę perteikiantį eilėraštį. Anot A.Marčėno, gyvenimo prasmė – pats buvimas, gebėjimas išgyventi momentą. Klausimas apie prasmę eilėraščiuose dažnai yra beprasmis. Todėl ar apskritai verta vargintis ieškant į jį atsakymo? Poetui mąstytojui eilėraštyje klausimo neatsakomumas nesukelia nei liūdesio, nei beprasmybės jausmo. Taip ir panašiai samprotaudamas kūrėjas kalbėjo apie poezijos formą, lyrikos vietą šiandienio žmogaus gyvenime. Aidas Marčėnas atsakė ir į mokinių bei mokytojų pateiktus klausimus ne tik apie kūrybą, bet ir apie savo kolegas Joną Strielkūną ir Sigitą Gedą. Susitikimas su gerbiamu rašytoju, jo charizmatiška prigimtis paliko įspūdį pamokos dalyviams.