Lapkričio 15 dieną buvo paminėta gimnazijoje jau tradicine tapusi Tolerancijos diena. Šių metų šventės simbolis – Tolerancijos švyturys. Švyturys reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis ,,tolerancija“ savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius. Tolerancija, kaip švyturys saugus kelias laivams, taip ir žmonėms svarbi sąvoka, skatinanti pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos.

Vienas iš renginio akcentų – draugiškiausių (1-4 kl.) ir tolerantiškiausių (5-IVg kl.) mokinių paskelbimas. Vykdant projektą ,,Draugystės rankos 2019“ nominantams įteiktos vardinės statulėlės. Priešmokyklinukai gavo saldžią dovanėlę, draugiškiausiu pirmoku išrinktas Vytenis Kolka, antroku – Rytis Vaitkevičius. Draugiškiausia trečioke tapo Jolanta Staniūnaitė, o ketvirtoku Gustas Tamašauskas. Vyresnėliai rinko tolerantiškiausią bendraklasį. Taigi tolerantiškiausias penktokas Dovydas Kašelionis, šeštokas Ervinas Pankevičius, septintokė Ieva Zdanavičiūtė, aštuntokas Žilvinas Muliuolis. Ig klasė šį titulą skyrė Deimantui Blaževičiui, IIg Justei Dainauskaitei, IIIg Ryčiui Kivarui ir abiturientai Augustei Žėkaitei. Šventę pagyvino renginio vedėjų Kamilės ir Nerijaus meniškas žodis, Kajaus Vaitkevičiaus akordeono garsai, Augustės ir Veronikos fleitų skambesys, Kamilės solinė daina bei muzikos mokytojos Daivos Kazlauskienės ruoštų mokinių (aštuntokių Kamilės, Lidijos ir Miglės bei Ig klasės moksleivių Augustės ir Veronikos) akustinis vokalinis numeris.