Jau septyneri metai, kai mūsų gimnazijos mokiniai turi galimybę žaisti regbį ir išbandyti savo jėgas ne tik šalies, bet ir užsienio turnyruose. Mūsų jaunuosius regbininkus ugdantis Alytaus regbio klubo treneris Darius Venzlauskas apžvelgė visų septynerių metų pasiekimus, padėjusius garsinti Seirijų vardą šalyje, pristatė gausią taurių kolekciją, paminėjo pirmuosius gimnazijos regbininkus, pralaužusius ledus dabartiniams sportininkams. Tarp tų pirmųjų paskelbtų pavardžių buvo ir tokios kaip Aivaras Augustavičius, Eisvinas Struckus, Jonas Trakimavičius, Tomas Ptašnykas, Domantas Alenskas, Jurgis Urbonas, Žilvinas Rudis. Treneris pasidžiaugė ir jaunąja regbininkų karta, iškovojančia svarbias pergales ir turinčia galimybę atstovauti stipriausiems Lietuvos regbio klubams. Taigi perspektyviausi jaunieji žaidėjai yra Airidas Kavaliauskas ir Mantas Kašelionis iš IIIg, Ig mokiniai Linas Miliūnas, Erikas Aliulis, Mykolas Maziukas, aštuntokai Laurynas Jarašius, Žilvinas Muliuolis, Karolis Dainauskas, Matas Trakimavičius, Germanas Čibinskas, septintokai Karolis Baranauskas ir Orlandas Vaivada. Šauniai varžybose pasirodė ir mūsų gimnazijos merginos, todėl už puikų žaidimą dėkodamas D.Venzlauskas aštuntokėms Augustei Juodzevičiūtei, Livijai Šmatavičiūtei ir Jolitai Bozaitei padovanojo gėlių, o bendraklasiai ne tik joms, bet ir klasės vaikinams įteikė po atminimo dovanėlę. Savo klasės sportininkus pasveikino ir Ig klasė.
    Ne tik vyresnieji, bet ir mažieji regbininkai gavo elektroninės parduotuvės www.pirmaszingsnis.lt įsteigtas dovanėles. Treneris D.Venzlauskas padėkojo gimnazijos direktorei Zitai Ščerbetkienei už sudarytas palankias sąlygas, leidžiančias treniruotis jaunimui, padėkos žodį už paramą tarė ir gimnazijos socialinei pedagogei Jūratei Juodzevičienei bei buvusiai Seirijų seniūnijos seniūnei Česlovai Šmulkštienei. Tiek kalbėjusi gimnazijos direktorė, tiek treneris akcentavo sporto, mokslo ir disciplinos dermę. Būti profesionaliu regbininku reiškia ne tik gerai žaisti regbį, bet ir dorai elgtis bei atsakingai mokytis. Tik turėdamas visas šias savybes jaunuolis gali tapti sektinu pavyzdžiu.