Lapkričio 27 dieną mūsų gimnazijoje  8-IIg klasių mokiniams  vyko „JAZZ‘o pamoka kitaip“. Ją vedė  džiazo atlikėjai Žemyna Krukonytė (vokalas), Petras Krukonis (trimitas) ir Aleksandras Lakšmanas (saksofonas ir fortepionas).
     Interaktyvaus koncerto - pamokos  metu visi ne tik klausėsi energingos ir pakylėtos gyvai atliekamos džiazo muzikos, bet ir išgirdo intriguojančią džiazo istoriją, sužinojo, kur ir kaip gimė džiazas. Nukeliavo į 19 a. pabaigos New Orlean'ą, klausėsi regtime'o ir juodaodžių bažnytinių dainų. Po to klausytojų laukė Chicago ir New York'as. Kartu su džiazo genijumi Armstrongu apsilankė Harlemo džiazo klube, pasidairė po Brodvėjaus teatrą. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kaip paploti džiazo ritmą, kaip išmokti improvizuoti. Pasirodo, jog reikėjo įdėti nemažai pastangų, kad džiazo ritmas paklustų daugumai mokinių.
     Pamoka-koncertas patiko daugumai mokinių. Jų nuomone, tokios pamokos pažadina susidomėjimą muzika, lavina muzikinį skonį ir stiliaus pajautimą.