Paskutinė mokymosi diena prieš Kalėdų atostogas gimnazijoje buvo skirta netradicinei veiklai. Šį kartą gimnazistai savo veiklą siejo su artėjančiomis Šv.Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Iš ryto gimnazijos bendruomenė rinkosi į susirinkimų salę, kur šventinę nuotaiką kūrė Evelinos ir Nerijaus (IIIg) tariami žodžiai, aštuntokės Kamilės atliekama daina, vienuoliktokių Inesos ir Viktorijos U. duetas, mergaičių ansamblio (mokyt. Daiva Kazlauskienė) pasirodymai, šokių mokytojos Germinos Ptašnykienės paruošti šokiai. Sveikinimo žodį artėjančių švenčių proga tarė ir gimnazijos direktorė. Po šio renginio mokiniai rinkosi į klases, kartu su auklėtojais gėrė arbatą, dalinosi kalėdinį paštą, linkėjo vieni kitiems gražių švenčių.
    Papietavę vaikai, mokytojai, mokinių tėveliai vėl sugrįžo į susirinkimų salę. Šį kartą visų laukė linksmybės. Kiekviena klasė (nuo 5 iki IVg) turėjo paruošti po 5-10 minučių pasirodymą. Džiugu, kad visos klasės pasistengė, jų pasirodymuose buvo įdėta daug pastangų, repetuota ne vieną kartą. O šeštokai į savo numerį sugebėjo netgi Kalėdų senelį pasikviesti. Tikri šaunuoliai! Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė ir pavaduotoja ugdymui Kazimiera Gegužienė su geriausiais šventiniais linkėjimais kiekvienai klasei įteikė dar ir po dovanėlę bei nominaciją už pasirodymą. Visi puikios nuotaikos skirstėsi į namus pasidžiaugti ką tik prasidėjusiomis atostogomis ir artėjančiomis šventėmis.