Saugesnio interneto savaitės išvakarėse, vasario 7 d., gimnazijoje lankėsi Alytaus apskrities VPK Lazdijų rajono PK bendruomenės pareigūnės Renata Ribinskienė ir Ugnė Kalinauskienė. Pareigūnės 2-4 klasių mokinukams jiems suprantama kalba vedė paskaitą apie saugų internetą.  Prasidėjusi nuo ES SafeBorders iniciatyvos 2004 m. Saugesnio interneto diena išplėtė savo geografines ribas ir dabar minima 150 pasaulio šalių. Šiemet Saugesnio interneto diena minima vasario 11-ąją. Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyksta visą savaitę. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Taigi pareigūnės Renata ir Ugnė mūsų gimnazijos pradinukams pasakojo apie tai, kaip elgtis internete sulaukus nepažįstamojo žinutės, ką reiškia internetinės patyčios ir kaip to netoleruoti (nesityčioti patiems ir neleisti, kad būtų tyčiojamasi iš mūsų). Kartu su pareigūnėmis pradinukams apie saugų internetą kalbėjo ir jaunoji policijos rėmėja, IIIg klasės mokinė Girmantė Liudvinavičiūtė.