2020-10-17 LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė organizavo jaunųjų šaulių šaudymo varžybas „GERAS ŠAULYS“, LK Didžiosios Kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono 25 ir 400 m karinėse šaudyklose. Dalyvavo 40 komandų, dalyviai varžėsi 11-14 ir 15-18 amžiaus grupėse, komandos sudėtis - 4 jaunieji šauliai. 11-14 metų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Alytaus r. Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus komanda "ALOVĖ" iškovojusi I vietą, Alytaus "Volungės" progimnazijos komanda "VOLUNGĖ" - II vietą, Alytaus Likiškėlių progimnazijos komanda "LIKIŠKIEČIAI" - III vietą. 15-18 metų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Varėnos "Ąžuolo" gimnazijos komanda "PIRATAI" iškovoję I vietą, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos komanda "DIDESNI" - II vietą, Varėnos "Ąžuolo" gimnazijos komanda "DAMA" - III vietą.
    Jaunesniųjų šauliukų komanda užėmė 12 vietą.