Gruodžio 11 d., mūsų gimnazijai Švietimo, mokslo ir sporto ministerija perdavė naują geltonąjį M2 klasės „Mercedes-Benz“ Sprinter markės autobusą, skirtą vežioti mokiniams į mokyklą ir atgal bei į edukacinius užsiėmimus.
Šis autobusas gautas pagal kasmet ministerijos tęsiamą projektą ir skirtas netinkamo toliau eksploatuoti gimnazijos autobuso pakeitimui.
Šiame 19-os vietų mokykliniame autobuse dėl mokinių saugumo įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, dėl patogumo – sumontuotos pneumatinės važiuoklės, geresnės oro cirkuliavimo ir šildymo sistemos.
Ir tikrai – perėmus Vilniuje geltonąjį autobusą ir į jį įlipus, iš karto buvo jaučiama šiluma ir komfortas. Patogios sėdynės, saugos diržai, autobuso vidų bei kelią filmuojančios kameros leidžia užtikrinti tiek saugumą, tiek važiavimo patogumą.
Džiaugiamės naująja gimnazijai skirta kelionių priemone, viliamės, kad mūsų bendruomenei tai bus dar vienas patogus būdas daugiau pažinti, pamatyti ir patirti.