Virtualus apsilankymas spaustuvėje

Balandžio 29 d. mūsų gimnazijos 5 ir 6 kl. mokiniai bei jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos R. Juškauskienė ir V. Urbonaitė jungėsi į netradicinę nuotolinę pamoką. Ją iš anksto užregistruotoms šalies mokyklų klasėms vedė Vilniuje įsikūrusios spaustuvės „Petro ofsetas“ direktorė Kamilė Kalibataitė, kuri labai išaiškingai ir patraukliai papasakojo  apie knygos istoriją, gamybą bei tai, kaip gimsta šiuolaikinė knyga. Mokiniams buvo įdomu išgirsti, rodos, neįtikėtinų faktų̶   kokia yra seniausia pasulyje knyga, kokia populiariausia, kokia sunkiausia, o kokia mažiausia. Buvo įspūdinga virtualiai apsilankyti spaustuvėje, matyti, kaip veikia įvairūs mechanizmai, gamindami dabartines knygas. Daugeliui mokinių pamoka patiko, kadangi jos metu sužinojo daug naujų ir įdomių faktų apie knygas, kurios nepraranda populiarumo ir vertės net ir atėjus skaitmenizacijos erai.