Gimnazijos komanda ,,Antraklasiai“ (IIg klasė) pavasarį pateikė paraišką jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkursui ir gavo patvirtinimą, leidžiantį vykdyti projektinę veiklą. Gimnazistai rinkosi savanorystės sritį norėdami geriau suprasti savanorystės idėją ir veiklos teikiamą įvairiapusę (emocinę, psichologinę, dvasinę) naudą. Pirmasis projekto renginys – mini forumas – vyko Lazdijų jaunimo centre. Kuratorė Alma Stučkienė, jaunosios savanorės Vesta, Rimgailė bei buvusi savanorė Guoda dalinosi savo asmenine patirtimi, papasakojo apie savanorystės privalumus ir iššūkius. Gimnazistai buvo ne tik pasyvūs klausytojai, bet ir aktyvūs įvairių vaidybinių žaidimų dalyviai. Buvo įdomu ir naudinga pasisemti savanorystės patirties, padėsiančios patiems ,,Antraklasiams“ apsispręsti dėl savo pasirinkimo šioje srityje.