Spalio 1 dieną gimnazijoje lankėsi socialinių mokslų daktaras, psichologas Tomas Lagūnavičius. Vyko pirmoji iš trijų mokymų ciklo „Mokausi mokytis“ dalis. Ši veikla finansuojama iš gimnazijoje vykdomo „Kokybės krepšelio“ projekto lėšų. Užsiėmimų metu mokiniai ir mokytojai buvo mokomi įvairių naujos informacijos įsisavinimo strategijų, būdų, taikytas savivaldus mokymasis. Po pirmojo užsiėmimo tiek ugdytiniai, tiek pedagogai ne tik praturtino dalykines, mokomąsias žinias, bet ir gavo daug teigiamų emocijų, suvokimo, kad didžioji sėkmės dalis priklauso nuo mūsų pačių. Nekantriai laukiame mokymų ciklo tęsinio ir charizmatiškojo lektoriaus T.Lagūnavičiaus.