Vasario 25 dieną gimnazijos mokinių komanda dalyvavo Jungtinės Karalystės  ambasados Lietuvoje ir Žaliosios politikos instituto organizuotame protmūšyje „Ties riba: mokslas ir mūsų planeta“. Mokiniai žiūrėjo ir nagrinėjo anglišką dokumentinį filmą apie šių dienų ekologinius iššūkius ir varžėsi surengtame protmūšyje.
Visai neseniai mūsų gimnaziją pasiekė džiugi žinia ir prizai iš Jungtinės Karalystės  ambasados, kadangi Augustė Bundzaitė (IIg kl.) ir Eivinas Matačinskas (IVg kl.) tapo šio protmūšio laureatais. (Protmūšyje dalyvavo daugiau nei 400 Lietuvos moksleivių.)
Sveikiname Augustę ir Eiviną, džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime visokeriopos sėkmės ateityje!
Dėkojame  mokytojams Ritai Babarskaitei ir Gediminui Kanapickui, kurie paskatino mokinius dalyvauti šiame konkurse.

Fotografavo mokyt. Gediminas Kanapickas.