Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

2022-04-08 Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje vyko LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų r. brg. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago 104-osio šaulių kuopos jaunųjų šaulių šaudymo iš pneumatinių šautuvų varžybos "Taiklusis šaulys 2022", skirtos Lietuvos įstojimo į NATO dienai paminėti. Dėl taikliausios jaunųjų šaulių komandos ir taikliausio jaunojo šaulio varžėsi 8 komandos iš Lazdijų r. Motiejaus Gustaičio (LMGG), Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų ir Šeštokų pagrindinės mokyklos. Geriausiai sekėsi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jauniesiems šauliams (vadovas Kęstutis Pileckas). Komandinėse varžybose šaudant iš padėties atsigulus ir estafetės rungtyje I ir II vietas iškovojo Lazdijų gimnazijos jaunieji šauliai, III vietas iškovojo Šeštokų pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai (vadovas Vaidas Jasevičius). Taikliausia varžybų šaule asmeninėje įskaitoje tapo LMGG jaunoji šaulė Karolina Ragelytė (81 taškas), II vieta taip pat atiteko LMGG atstovei Augustei Tamulionytei (77 taškai), III vietą iškovojo Šeštokų mokyklos jaunasis šaulys Lukas Ažukas (76 taškai).
     Daugiausiai azatro sukėlė šaudymo estafetės rungtynės. Jose dalyvavo 16 komandų po 2 jaunuosius šaulius. Varžybose vyko atrankinis etapas, pusfinaliai ir finalas. Po įtemptos kovos pirmąją vietą iškovojo lazdijiečiai Tomas Janulevičius ir Emilija Maziukaitė. Antrą vietą iškovojo Vaida Miliūtė ir Greta Mikelionytė iš Seirijų. Trečia vieta atiteko Šeštokų mokyklos mokiniams Pauliui Bansevičiui ir Tadui Salykliui.
       Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės įsteigtomis taurėmis, medaliais ir diplomais.