Šiandien 3 klasės mokiniams Metelių regioniniame parke vyko integruotos pamokos, kurias vedė mokytojos Laima Maziukienė ir Daiva Kazlauskienė, o joms talkino Virginija Kardokienė. Sugrįžę į gimnaziją mokiniai ir mokytojos pasakojo, ką veikė: ,, Suradom po du pažįstamus augalus☘️🎋 ir gyvūnus🪱🐌, juos apibūdinom ir dalykiškai, ir meniškai... Suradom ir po vieną nepažįstamą augalą🌱 bei gyvūną🪳, juos fotografavom📱, naudodamiesi programėle bandėm juos atpažinti... Klausėmės įvairiausių paukščių 🐦 balsų... Iš pušies gurgučių (kankorėžių) pasidarėm smuiko raktą🎼, juo atrakinom melodiją🎶🎵🎶 ir uždainavom patys! Daug sportavom🏃‍♀️🏃... Buvo labai smagu😀😍👍...“
Fotografavo mokyt. Laima Maziukienė.