Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Tik dideliu darbu pasiekiami geri rezultatai. Atraskite, siekite, patirkite ir džiaukitės. Tegu pasiekimai pranoksta lūkesčius. Direktorė

TAI BENT STOVYKLA!

       Sakoma, kad svarbiausios žemės gėlės – vaikai. Norint, kad jie užaugtų dori, mąstantys, daug žinantys ir sveiki, būtina jais (beje, kaip ir gėlėmis) rūpintis nuolat. Tad, vos paviešinus stovyklos programą, panoro  dalyvauti daugelis  pradinių klasių mokinių. Ir jie nenusivylė, nes labai daug ką sužinojo, pamatė, patyrė gerų emocijų.  
       Birželio 6 d. stovyklautojai buvo nuvykę į Veisiejų regioninį parką, kur vyko edukacinis užsiėmimas. Didelį susidomėjimą žadino baliniai vėžliai ir medvarlės. 
       Birželio 7 d. aplankėme Lazdijų krašto muziejų. Vyko edukaciniai užsiėmimai – darbeliai iš šieno. Taip pat lankėmės Lazdijų duonos kepykloje, kur buvome supažindinti su duonos kepimu. Mus  pavaišino bandelėmis. O koks  skanumėlis...
       Birželio 8 d. Užsiėmimą „Vasarą tykantys pavojai“  vedė sveikatos priežiūros specialistė Jurgita Brazauskienė. Norėdami, kad žodžiai neliktų tik žodžiais, kad įsitikintume, jog mokiniai tikrai žino, kaip elgtis prie vandens telkinių, dieną praleidome prie Dusios ežero.   
      Birželio 9 d.  lankėmės Alytaus kino teatre „Dainava“.  Žiūrėjome filmą  „Piktieji paukščiai“, o po to vyko aptarimas.
       Birželio 10 d. -  paskutinė stovyklos diena. Šią dieną VĮ „Alytaus regiono keliai“ atstovė Neringa Bujakauskaitė lankėsi Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje, kur vyko vaikų vasaros stovykla. Tradiciškai viena diena savaitėje yra skiriama eismo saugumui, todėl ir apsilankymo tikslas – prasidėjus ilgosioms vasaros atostogoms stovyklautojams priminti saugaus elgesio kelyje taisykles. Į gimnazijos lauko klasę susirinkusiems mokiniams buvo pravestas saugaus eismo instruktažas. Didelis dėmesys skirtas dviratininkams ir pėstiesiems eismo dalyviams. Nepamirštos ir kelionės autobusu bei automobiliu. Mažiesiems eismo dalyviams akcentuota, kad važiuojant automobiliu griežtai draudžiama pro langą kaišioti galvas ir rankas, kad automobilyje privaloma sėdėti jų ūgiui ir svoriui pritaikytose kėdutėse, taip pat draudžiama blaškyti vairuotojo dėmesį.    Vasariškai nusiteikę stovyklautojai noriai bendravo ir atsakinėjo į užduotus klausimus, tačiau smalsumą  žadino ir atstovės atvežtos dovanos. Vaikams įteikti aplankai piešiniams ir atšvaitai, kuriuos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos.
     Kalbinti mokiniai sakė, kad norėtų dažniau tokių stovyklų. Vadinasi, tikslas pasiektas.

Soc. pedagodė J.Juodzevičienė