Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Europos judumo savaitėje - 2016. Organizavo žygį - ekskursiją. Keliaudami pasigrožėjo Seirijų miestelio išpuoselėtais gėlynais, tvarkingomis gatvėmis. Aplankė šalia miestelio esantį pušynėlį. Smagu buvo ne tik įkvėpti nuostabaus pušų kvapo, bet ir pasivaržyti su draugais, kuris daugiau išmano skruzdžių gyvenimą, kuris geriau pažįsta paukščius ar medžius.
      Smagiai nusiteikę, nugarintais vėjo veidais sugrįžome į gimnaziją. Smagu  ir sveika vaikščioti pėsčiomis. Tikime, kad kitą rytą į gimnaziją, bent Seirijuose gyvenantys mūsų mokinukai, ateis pėsčiomis. Tikrai bus mažiau tų, kurie mins tėveliams ant kulnų , kad greičiau nuvežtų į mokyklą.