Spalio 21 dieną Seirijų gimnazijos penktokams buvo surengtos ,,krikštynos“.  Jas organizavo šeštos klasės mokiniai. Renginukas buvo žaismingas ir kupinas puikios nuotaikos. Šeštokės Augustė, Austėja ir Emilija suskirstė penktokučius į tris komandas. Komandoms pateikė įvairias užduotis: vaikai turėjo įminti mįsles, išspręsti galvosūkį, atlikti matematines ir kalbines užduotis, iš dalelių sudėlioti lietuvišką Vytį... Penktokams nestigo azarto ir entuziazmo. Renginyje dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir jų auklėtojos, gimnazijos direktorė, socialinė pedagogė bei informacinių technologijų mokytojas. ,,Krikštynų“ pabaigoje penktokai gavo sertifikatus, liudijančius apie įveiktus jiems skirtus išbandymus. Galbūt penktokų ,,krikštas“ taps dar viena gražia mūsų gimnazijos tradicija.