Spalio 5 dieną gimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Šia proga floristikos būrelis ir mokytoja Žaneta Krivonienė surengė rudeniškai žaismingą fotosesiją, kurios metu mokytojai galėjo nors akimirkai persikūnyti į retro stiliaus personažus. Mokiniai savo auklėtojams rengė staigmenas, dovanojo gėles, suvenyrus. Vėliau buvo puikus koncertas, kurio metu stebėjome ketvirtokų šokį, trečioko Kajaus pasirodymą, klausėmės fleitininkių Augustės, Veronikos, Indrės muzikavimo bei puikiai atliekamų abiturienčių Aistės, Agnės, Evelinos, Paulinos ir Robertos dainų. Šventinio renginio metu IVg klasės mokiniai parengė nuotaikingą, daug gerų emocijų, juoko suteikusią programą, skirtą mokytojams nominuoti atsižvelgiant į pastarųjų veiklą gimnazijoje. Nominacijos ir rašikliai su juose įrašytais sveikinimais buvo įteikti visiems pedagogams.
     Sveikinimo žodį tardama gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė palinkėjo savo kolektyvui kūrybiškumo, optimizmo, pozityvumo ir jaunatviškumo. Vadovė taip pat pasveikino mokytojus, švenčiančius darbo jubiliejus – Eugeniją Adomavičienę, Dalią Kubilienę, Ritą Turčinavičienę, mokyklai atidavusias 30 metų, ir Ireną Tarasevičienę, švenčiančią darbo 20-metį.
    Po gražaus renginio naujaisiais mokytojais tapo mūsų dvyliktokai, o pedagogai ir mokytojai senjorai dalyvavo Šv.Mišiose, kurias dekanas – kanauninkas Vytautas Prajara aukojo už gyvuosius ir mirusiuosius gimnazijos bendruomenės narius. Po Šv. Mišių aplankėme kapines ir uždegėme žvakutes ant Anapilin iškeliavusių mokytojų kapų. Iš kapinių visi grįžome į gimnaziją ir dar keletą valandų bendravome prie kavos ar arbatos puodelio. Tai buvo kupina įspūdžių diena tiek dabartiniams mokytojams, tiek mokytojams senjorams.

Jūs jau perbridot jaunystės žalią brastą,
Perėjot dosnius brandos metus,
Nyrate į gelsvą rudenio peizažą
Ir galvojate, o kas toliau dar bus.

Šyptelkit nenuoramai vaikystei
Ir jaunystei tamsžalėm akim
Ir įvertinę brandumo metų derlių,
Jūs išmoksite pasikalbėti su savim.

Tieskit ranką gražiai saulės laidai
Ir ilgėkitės tylios nakties,
Jos danguj sužimba ryškios žvaigždės
Ir su saule žada Jums dar šviest.

Stasė Sabestinienė