Kalėdos asocijuojasi su visuotiniu gerumu. Norisi visiems šypsotis, dovanoti dovanas, apkabinti.
Kiek daug buvo šurmulio ruošiantis šventėms! O kaip smagu, kai šurmulys suburia bendruomenę bendrai veiklai. O veiklos rezultatas - bendruomenės pasiruošimas šventėms. Gimnazijos kieme linksmi besmegeniai, kuriuos mokiniai kartu su klasių auklėtojais bei tėveliais sumeistravo.
    Pravėrus gimnazijos duris visus pasitinka dar pulkas besmegenių. Kiekvienas darbelis įdomus ir  nepakartojamas. Gimnazijos languose boluoja žiemos raitiniai, ant šviestuvų supasi linksmos senelių kepurėlės.
     Tegul šventinė nuotaika, pripildžius širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus.
    Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos.