Rugsėjo 8  d. Seirijų A.Žmuidzinavičiaus gimnazijos gimnazistai  vyko  į didžiausią modernių technologijų ir verslumo renginį Baltijos regione #SWITCH. Renginio metu  vyko praktiniai užsiėmimai į skaitmeninį pasaulį siekiančiam žengti verslui.  Inovatyvių technologijų zonoje  Cool&crazy buvo galima iš arti susipažinti su technologinėmis naujovėmis.
     „Šiandien iš principo keičiasi viso pasaulio ekonomika. Jos naujasis variklis - inovacijos ir technologinis pažangumas. Gyvename skaitmeninės revoliucijos metu. Jei norime, kad Lietuva būtų sėkminga, jau dabar mums reikia pažangios ir skaitmeninės ekonomikos. Nebepakanka apie tai kalbėti, reikia mokytis ir mokyti jaunimą. Reikia leisti iš arti "pačiupinėti" technologines inovacijas ir prisiliesti prie sėkmės istorijų” - sako #SWITCH! sumanytojas ir pagrindinis renginio organizatorius, Europos Parlamento narys, Antanas Guoga.
     „#SWITCH! tikslas yra įkvėpti jaunimą pasitikėti savo jėgomis, imti veiklos ir kurti savo verslą. Mes, lietuviai, jau dabar turime išskirtines galimybes. Viskas, ko reikia pažangai, yra žinios ir gebėjimai, juos galime konvertuoti į pajamas ir ekonominį augimą visai šaliai.“ - sako A. Guoga.

Nuotraukos  ir straipsnis Ž.Krivonienė