Talentų diena

Gruodžio 23-oji mūsų gimnazijoje buvo skirta jauniesiems talentams. Tradicine gimnazijos švente tapusi Talentų diena suteikė galimybę mokiniams atskleisti savo gabumus, pradžiuginti mokyklos bendruomenę įvairiais meniniais numeriais. Džiugu, kad gimnazistai atsakingai rengiasi pasirodymams, konsultuojasi su mokytojais, parengti numerius padeda ir mokinių tėveliai. Šiais metais stebėjome keturiolika pasirodymų. Didžioji jų dalis buvo muzikiniai, bet pradžiugino ir pora šiek tiek kitokio turinio numerių: abiturientas Rytis kalbėjo apie savo kaip dailininko kelią, o Lukas V. (taip pat abiturientas) parengė meninio skaitymo ir gitaros skambesio dermės reginį. Reikia paminėti ir kitus puikius numerius: penktaklasės Kamilė ir Lidija puikiai skambino pianinu, tos pačios klasės Augustė B. grojo akordeonu, abiturientė Aistė visus pakerėjo puikiu dainos ,,Aleliuja“ atlikimu. Buvo malonu klausytis ir IIIg klasės moksleivių Viktorijos ir Letos atliekamų dainų, sesučių Viktorijos ir Erikos dainavimo, taip pat penktokių Kamilės, Miglės, Gabijos bei Silvijos (8b) dainos apie gražiausias metų šventes – Kalėdas. Buvo ir parengtų bendrų klasės dainų. Jas atliko 5, 6, 8a ir IVg klasės. Ypač visus sužavėjo mūsų šauniųjų abiturientų daina-staigmena. Kad renginys būtų išties šventiškas, prie to prisidėjo ir vedėjai Evelina (8b kl.), Jūratė (8b kl.), Nerijus (8a kl.) ir Erikas (5 kl.)
     Gimnazijos direktorė visiems jauniesiems talentams padėkojo už puikius pasirodymus, suteikusius daug teigiamų, šventiškų emocijų, ir įteikė po saldžią dovanėlę. Ši diena gimnazijos bendruomenei buvo puiki įžanga į šventinį periodą, kuriame svarbiausią vietą turėtų užimti ne materialiniai, bet dvasiniai turtai.