Baigėsi veiklų su tėvais mėnuo. Džiaugiamės, kad per šį mėnesį pradinukų tėveliai aktyviai įsitraukė į ugdymo procesą ir įvairias veiklas.
    Lapkričio 17d. preišmokyklinukai, pirmokai ir jų tėveliai išvyko į Alytaus miesto teatrą žiūrėti ir patys dalyvauti spektakliuke „Žaidžiame pasaką“. Ir vaikai ir jų tėveliai turėjo galimybę pabūti pasakos herojais ir pasidžiaugti buvimu kartu.
       Lapkričio 18 d. pirmoko Kajaus mama vedė klasės valandėlę Senieji papročiai ir tradicijos‘‘. Mokinukams papasakojo apie Kalėdinius papročius ir tradicijas: kaip turime elgtis laukdami švenčių (ir ne tik jų), kokius darbus  reikia nudirbti laukiant švenčių, ką suaugusieji veikdavo, vaikai, kodėl puošiame eglutę, iš kur šis paprotys atkeliavo, kuo puošdavo eglutes seniau.
    Per darbelių pamoką su mokinukais iš spalvoto popieriaus pasidarė po gražų darbelį eglutei papuošti – nykštuką.
     Antroko Mato mama gamino elgesio kalendorių ir žaidė linksmus žaidimus.
    Pijaus mama mokė gaminti advento kalendorių.
    Trečios klasės tėveliai taip pat aktyviai įsitraukė į įvairias veiklas.
   Lapkričio 15d. Kajaus B.  mama vedė netradicinę medžio deginimo technologijų pamoką vyresniems mokiniams. Mokiniai pagal trafaretus specialaus degiklio  pagalba degino raštus ant medinių paviršių. Mokėsi piešimo, šešėliavimo technikos. Šiuo deginimo metodu mokiniai labai susižavėjo ir nutarė šios technikos žinias gilinti toliau.
    Lapkričio 18d. Kamilės mama vedė valandėlę  „Kaip apsisaugoti nuo blogųjų mikrobų“.
Mokiniams buvo labai įdomu ir naudinga. Jie sužinojo mikrobų pavadinimus ir kaip nuo jų apsisaugoti, prisiminė rankų plovimo taisykles ir kaip taisyklingai valytis dantis.
    Lapkričio 25d. Medeinos mama vedė dailės pamoką. Mokiniai gamino Kalėdinius atvirukus. Medeinos mama supažindino su netradicinėmis medžiagomis atvirukui, pamokė, kaip reikėtų išpjaustyti gražų netradicinį atviruką su pjaustymo peiliuku.
    Lapkričio 30d. trečiokai su tėveliais ir mokytoja išvyko į Trakus. Pavaikščioję pilyje  jie galėjo prisiminti ir pasitikrinti savo istorines žinias, pasigrožėti Trakų žiemišku peizažu.
    Taip pat trečiokai Trakuose dalyvavo edukacinėje pamokoje „Šokolado gamyba ir degustacija“ Renginio metu visi turėjo galimybę padegustuoti dar neragautų skanumynų, pasiklausyti šokoladinių istorijų, pamatyti visą šokoladinio saldainio gimimo procesą (kuris yra identiškas viso pasaulio šokolado manufaktūrose), ir patys savo rankomis pasigamino saldainiuką. Pamokos metu vyko viktorina ir pagaminto gražiausio šokoladinio saldainio rinkimai.
    Visi su džiugia nuotaika, naujomis žiniomis ir saldžiais prizais grįžo namo.
   Lapkričio 18 dienos 4 klasės mokiniai laukė nekantraudami. Tą dieną mus aplankė Gabrielės mama. Ji organizavo edukacinį užsiėmimą „Toks skanutis ir geltonas‘. Gal jau žinote, kas tai? Ogi- sviestas. Ne bet koks, o mūsų pačių pagamintas.
    Gabrielės mama padiskutavo su mokiniais apie ūkininkavimą, žemdirbystę, gyvulininkystę. Patikrino mokinių žinias - iš kur ant mūsų stalo atkeliauja sviestas. Džiugios emocijos ketvirtokus užplūdo tada, kai jie sužinojo, kad šiandien patys, savomis rankomis pasigamins sviestą. Dar labiau nustebusiais žvilgsniais stebėjo Gabrielės mamą, kuri ruošė tam skirtus įrankius, vardijo tikrai ne visiems dzūkučiams girdėtus pavadinimus.
   Žinoma, nebuvo tik linksmybės. Teko rimtai padirbėti, net prakaito lašą nuo kaktos nubraukti, kol pamatėme rezultatą - SUMUŠTĄ SVIESTĄ. Paragavę visi buvome vieningi - verta buvo paplušėti, labai skanu, kam pasūdytas, o kam su žolelėmis, kam su batonu, o kam su juoda duona. Pasistiprinę dar  ir girliandą smagiai pasigaminome.
    Ačiū visiems tėveliams, kurie surado laiko ir noro pasidalinti savo žiniomis, praktika ir pabūti kartu su savo vaikais, bendradarbiauti su mokytojais.
                      Mokytojų ir tėvų bendradarbiavimas skatina abiejų pusių tobulėjimą.